Návrhy a výroba stavebnic leteckých modelů
Extra 330SC - 2,2m
Model německého akrobatického letounu vhodného k pohonu motorem 50-60 ccm. Schopný zalétat klasickou i 3d akrobacii. Celá konstrukce je podřízena dosažení co nejmenší hmotnosti při zachování maketových tvarů (přední část trupu vychází z oblého průžezu do čtverce jako u originálu). V trupu je příprava pro použití mufleru, případně je možné použít klasický "hrníček".
detail modelu »

Sbach 342 - 2,2m
Model německého akrobatického letounu vhodného k pohonu motorem 50-60 ccm. Schopný zalétat klasickou i 3d akrobacii, oproti Extře o něco bytelnéjší (těžší) konstrukce.
detail modelu »Extra 330SC - 2,7m
Model německého akrobatického letounu vhodného k pohonu jednoválcem 80-90ccm nebo boxerem 100-120 ccm. Schopný zalétat klasickou i 3d akrobacii. Celá konstrukce je podřízena dosažení co nejmenší hmotnosti při zachování maketových tvarů (přední část trupu vychází z oblého průžezu do čtverce jako u originálu). K dispozici jsou přepážky pro uložení jednoho i dvou výfuků v trupu dle použitého motoru.
detail modelu »

Pitts Challenger S3
Model známého akrobatického dvouplošníku. Curtis Pitts začal navrhovat jednosedadlový akrobatický dvojplošník v letech 1943-1944. Design byl průběžně zdokonalován, protože proto poprvé letěl v září 1944. Nicméně současný Pitts S2 stále zůstává velmi blízko původnímu konceptu a designu.
detail modelu »ASK-18 - 4m
Model německého větroně smíšené konstrukce. Předloha větroně má trubkový svařený trup (což u modelu značně snižuje pracnost) a zvyšuje rychlost stavby. Rozsyp umožňuje stavbu jak klasické varianty, tak i variantu s nástavci křídel. V trupu je příprava pro zabudování pohonného elektromotoru (pod snímatelnou laminátovou špicí, případně je možné zabudovat vlečný háček.
detail modelu »

Zlín 50 LX
Model československého speciálního akrobatického letounu Zlín 50 LX. První let tohoto skutečného stroje byl podniknut v roce 1975. Konstrukce letounu je v kategorii dolnoplošníku s pevným podvozkem.
detail modelu »ASK-18 - 5,4m
Model německého větroně ze 70.let, jedná se o poslední větroň firmy Alexander Schleicher stavěný klasickou technologií. Předloha má trup svařený z ocelových trubek a dřevěné křídlo, čož zjednodušuje stavbu (při použití klasické dřevěné konstrukce).Trup je lepený na duralovém nebo dřevěném hranolu který se po potažení tuhých částí a vlepení diagonálních výztuh i s částí žeber odstraní. Tím je dodržená přesná symetrie …
detail modelu »